• Bilgi & Destek Hattı: 0(212) 327 04 03 ; 0(507) 480 72 72

Özel Ders
 

Kadıköy Özel Ders Verenler

Bir çok aile çocuğunun eğitim kalitesinin artmasını ister. Bu nedenle de çocuğunun eğitimi için ne gerekiyor ise yapmak ister. Eksik olduğu konularda ya da anlamadığı derslerde ona yardımcı olabilecek bir uzman öğretmen ile görüşmek ister. Çünkü bir çocuğun anlayabilme kapasitesi her zaman diğer çocuklar ile aynı olmayabilir. Her çocuk farklı anlama yöntemlerine sahiptir ve de her çocuğun kavrama yeteneği farklıdır.

 

Genel olarak sınıflarda ya da kalabalık gruplarda öğretmenler ortalama düzeyde ders anlatırlar. Sınıfın ortalamasına bakarak ders seviyesini ayarlarlar. Burada sınıfın düzeyinden kendini eksik hissetmemek adına anlamasalar bile soru sormaktan çekinen öğrenciler bulunabilir. Kalabalık bir ortamda da öğretmenin bu durumu fark etmesi bazen çok uzun sürer ve bazen de hiç fark etmeyebilir.

 

Zaten artık aileler de yüksek bir eğitim düzeyine sahip oldukları için, bu durumun farkına varmışlardır. Özel ders tercihleri de bu durumun anlaşılması ile birlikte çok daha fazla artmıştır. Artık aileler çocuklarının bire bir ders almasını istiyorlar. Siz de Kadıköy özel ders verenler arasında bir inceleme yapmak istiyor iseniz; uzman öğretmenlerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.                                               Telefon numaralarımız: 0507-480-72-72    0212-327-04-03