• Bilgi & Destek Hattı: 0(212) 327 04 03 ; 0(507) 480 72 72

Özel Ders
 

İngilizce Özel Ders, istanbul ingilizce Özel Ders

 

Yabancı dil öğrenmenin ne kadar zor olduğunu biliyorsunuz ve de yabancı dil öğrenmenin yollarını mı arıyorsunuz? Tabii ki de bire bir derslerin bir dil öğrenme konusunda ne kadar önemli olduklarını bilmelisiniz. Biz bir dil öğrenmenin ancak bu konuda uzman olan bir öğretmen ile başarılabileceğini biliyoruz.

 

Eğer siz de İngilizce özel ders almak istiyor iseniz; sitemizde bulunan uzman öğretmenlerimize bakabilirsiniz. Sizin için dil öğrenme yollarını eğlenceli kılabilecek bir öğretmen arıyor olabilirsiniz ya da siz gramer konusunda eksik olabilirsiniz. Sizin istediğiniz tarzda ders anlatan bir öğretmene ulaşabilmeniz asla zor olmayacaktır.

 

Her alanda olduğu gibi İngilizce branşında da uzman olan öğretmenlerin bulunduğu sitemize bir göz atabilirsiniz. Bir öğretmenden neler beklediğinizi belirleyebilir ve de buna göre sizin beklentileriniz doğrultusunda olan bir öğretmenin bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Artık bire bir ders almak istiyorum ancak benim çevremde ders veren kişiler var mı, bilmiyorum diye düşünmenize gerek kalmayacak. Kendi çevrenizde olan öğretmenleri bile sitemizde bulabilirsiniz. İngilizce grup dersi veya özel ders programlarımız,
  1. Sınavlara Hazırlık
  2. Mesleki İngilizce
  3. Pratik İngilizce                                       

İletişim:   0212-327-04-03           0507-480-72-72